Wolne pokoje Zakopane « « Tanie Noclegi w Zakopanem »» Najlepsze noclegi z tych stron

Baseny 
AquaPark

Aqua Park

AquaPark to jedyny tego typu obiekt w Zakopanem. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie czy szuka rozrywki, wypoczynku, czy może wybiera się na basen dla celów leczninczych bądź uprawiać sport.
 
 
TermyBukovina

Termy Bukovina

Termy Bukovina są największym kompleksem geotermalnym w Polsce. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż na kompleks składa się aż 12 basenów, połowa w środku a połowa na zewnątrz.
 
 
GoracyPotok

Gorący Potok

Termy Gorący Potok są najnowszym tego typu obiektem na Podhalu. Czeka na nas tutaj kilkanaście basenów z siarkową wodą termalną. Znajdziemy tutaj niepowtarzalne połączenie drewna oraz kamienia, które wykorzystane zostało w wystroju całego kompleksu wyróżniając Gorący Potok na tle innych basenów termalnych.
 
 
TermaBania

Terma ​Bania

Terma Bania to kompleks basenów, łączący zalety wodnego parku rozrywki i filozofię termalnego wypoczynku. Woda znajdująca się w basenach przez cały rok utrzymuje temperaturę na poziomie 34oC - 38oC. Zróżnicowany skład mikroelementów znajdujących się w wodzie korzystnie wpływa na zdrowie oraz kondycję fizyczną.
 
 
Szymoszkowa

Kąpielisko Szymoszkowa

Kąpielisko Szymoszkowa to kąpielisko otwarte w 2007 r, zasilane ze źródeł geotermalnych. Woda wypływająca ze źródła, zasilająca baseny ma ok 30oC, a jej zmineralizowany skład dobrze wpływa na zdrowotność.
 
   

INNE ATRAKCJE

Kino w Zakopanem

Zapraszamy wszystkich do kina w Zakopanem znajdziecie państwo Kino Sokół oraz Kino Giewont .Sprawdź repertuar co dzisiaj w kinie w Zakopanem
 
 
Widok z Kamer na Zywo

KAMERY

Widok z kamer na żywo on-line na różne części podhala. m.in. Zakopane, Bukowina, Białka, Kasprowy wierch, Morksie Oko.
 
 

WYCIĄGI

Wyciągi i stoki narciarskie na Podhalu. Kompleksy narciarskie od Witowa Po Białkę Tatrzańską, Czarną Górę. Ceny biletów, kamery na żywo.
 

 

Noclegi Zakopane !!!

Gabi

Kurort Wypoczynkowy Gabi 

  • Wszystkie pokoje wyposażone w ​​łazienkę tv   wi-fi
  • W pełni wyposażony aneks  kuchenny
 

Aktualności

Skoki narciarskie w Zakopanem 2018

Skoki narciarskie w Zakopanem 2018 Wyskocz na skoki w Zakopane na Wielką Krokiew z nami zarezerwujesz noclegi w pakiecie z biletem na trybuny.

czytaj więcej »

Ferie Zimowe 2018 Zakopane

Ferie Zimowe 2018 Zakopane Najlepsze ferie w Zakopanem Szukasz miejsca na ferie zimowe 2018? Zapraszamy do Zakopanego i Poronina. Oferujemy komfortowe noclegi. Zakopane to stolica zimowego odpoczynku i najciekawszych atrakcji turystycznych w tym regionie.

czytaj więcej »

Lodowy Zamek pod Wielką Krokwią oraz tor saneczkarski.

Lodowy Zamek pod Wielką Krokwią oraz tor saneczkarski. Pamiętacie rok 2016 w zimowej Stolicy Zakopane powstał największy na świecie śnieżny labirynt . Rok 2017-2018 Powstanie Największy Lodowy Tatrzański Zamek

czytaj więcej »

Ile kosztuje wstęp na impreze miejską w Zakopanem.

Ile kosztuje wstęp na impreze miejską w Zakopanem. SYLWESTER Z TVP2 Kto wystąpi "Sylwestrze z Dwójką" ? Pełna lista wykonawców

czytaj więcej »

Wpis do CEIDG

Wpis do CEIDG Ten obiekt posiada wpis do CEIDG - CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

czytaj więcej »

Zapraszamy na wypoczynek w Zakopane

Zapraszamy na wypoczynek w Zakopane Willa u Bzyka komfortowy ośrodek noclegowy większość pokoi posiada balkon z widokiem na Góry

czytaj więcej »

Posiadamy wolny pokój w Zakopanem

Posiadamy wolny pokój w Zakopanem Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Zakopanego Posiadamy wolny pokój na Sylwestra !!!

czytaj więcej »

Jak spędzić Sylwestrową noc w Zakopanem ?

Jak spędzić Sylwestrową noc w Zakopanem ? Rok 2016 zakończyć można zabawą Sylwestrową na Równi Krupowej przy dźwiękach Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej,rytmy śródziemnomorskie.

czytaj więcej »Oferujemy państwu noclegi w:

Nasza baza noclegowa obejmuje również:Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę dodaj do schowka znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę usuń ze schowka znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.

UA-67733805-1