Wolne pokoje Zakopane « « Tanie Noclegi w Zakopanem »» Najlepsze noclegi z tych stron
Aktualności

Bieg O Wielkanocne Jajo

Bieg O Wielkanocne Jajo

​​Zawody na Starym Sprzęcie o "Wielkanocne Jajo"  28 MARCA 2016- tradycyjnie w Lany Poniedziałek


Zawodników i Kibiców zapraszamy na Zawody na Starym Sprzęcie Narciarskim „O Wielkanocne Jajo” imienia Krystyny Behounek, wieloletniej Kierowniczki Schroniska na Kalatówkach.

W tym roku organizujemy już osiemnastą edycję zawodów, która od małych kameralnych rozgrywek, rozrosła się do rangi głośnej międzynarodowej imprezy.
 
Imprezę rozpoczyna prezentacja zawodników. Jest to okazja by podziwiać stroje z minionej epoki- eleganckie damy w muślinowych sukniach i kapeluszach z woalką, przedwojenni eleganci przywdziani we fraki i meloniki. Są też panowie przebrani za pionierów turystyki tatrzańskiej – w skórzanych kurtkach, wełnianych swetrach i narciarskich pumpach. Wszyscy obowiązkowo wyposażeni w oryginalne drewniane narty jakich nie powstydziłby się Mariusz Zaruski czy Józef Oppenheim. Po prezentacji uczestnicy startują w zawodach w Suchym Żlebie – jest to niebywałe widowisko, ponieważ jazda na starym sprzęcie jest trudną sztuką i obfitującą w spektakularne upadki, a zawodnicy mkną do mety niesieni gromkim dopingiem setek kibiców.

MIEJSCE IMPREZY :
WYCIĄG NARCIARSKI W SUCHYM ŻLEBIE 
 

NAJLEPSZE OFERTY NOCLEGOWE NA WIELKANOC


« Wróć zobacz więcej aktualności »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę dodaj do schowka znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę usuń ze schowka znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.

UA-67733805-1