Wolne pokoje Zakopane « « Tanie Noclegi w Zakopanem »» Najlepsze noclegi z tych stron
Aktualności

Majówka Zakopane, Weekend Majowy w Zakopanem

.Majówka w Zakopanem, to świetny pomysł na spędzenie weekendu majowego pod Tatrami. Turyści, znajdą tutaj różne ciekawe atrakcje, nie będą zmuszeni do siedzenia zamknięci w pokojach, pensjonatach, hotelach. Na zewnątrz wyciągać ich będą nie tylko uroki gór, piękne barwy Morskiego Oka, ostre krawędzie Rys, czy też rekracyjne spacery na Gubałówkę, ale również wydarzenia regionalne i kulturalne odbywające się w tym czasie w Zakopanem, Bukowinie, Kościelisku. Ogółem na całym Podhalu.

 
 
 

W Polskiej stolicy Tatr, Zakopanem co roku odbywa się Wielka Majówka Tatrzańska. Ten czas jest cudowną okazją do wspólnej zabawy, zapoznania się z góralskim folklorem, a również na spróbowanie tradycyjnych potraw. Podczas majówki w Zakopanem odbywają się takie imprezy jak Majówka Wędkarska, czy Przednówek w Polanach w Kościelisku.

Zdjęcia

 
 
Świętować możesz nie tylko w domu. Jeśli chciałbyś odmienić swój zwyczaj świętowania i tegoroczny weekend majowy spędzić ciesząc się pięknym krajobrazem, widokiem Tatr rozpościerającym się z Zakopanego, sprawdź naszą ofertę noclegową na najbliższą majówkę.
 

Pokoje

Zakopane Kościelisko
Bukowina Tatrzańska Poronin
 
 

Ten obiekt wybraliśmy specjalnie dla ciebie !!!.

Gabi

Kurort Wypoczynkowy Gabi 

  • Wszystkie pokoje wyposażone w ​​łazienkę tv   wi-fi
  • W pełni wyposażony aneks  kuchenny
 
 

INNE ATRAKCJE

BASENY

Kompleksy basenów w Zakopanem i okolicach. Większość Basenów na Podhalu to baseny geotermalne, jak np. Termy Bukovina, czy Termy Bania. W Zakopanem funkcjonuje Aqua Park, jest to największy tego typu obiekt w mieście.
 
 
Widok z Kamer na Zywo

KAMERY

Widok z kamer na żywo on-line na różne części podhala. m.in. Zakopane, Bukowina, Białka, Kasprowy wierch, Morksie Oko.
 
 

WYCIĄGI

Wyciągi i stoki narciarskie na Podhalu. Kompleksy narciarskie od Witowa Po Białkę Tatrzańską, Czarną Górę. Ceny biletów, kamery na żywo.
 
 

KINO, TEATR

Zapraszamy wszystkich do kin i teatru w Zakopanem. Znajdziecie tu państwo Kino Sokół, Kino Giewont oraz teatr Witkacy. Na stronie znajduje się bieżący repertuar dla wszystkich atrakcji. Bądź na bieżąco i sprawdź, co dzisiaj w kinie w Zakopanem.
 

« Wróć zobacz więcej aktualności »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę dodaj do schowka znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę usuń ze schowka znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.

UA-67733805-1