Noclegi w Zakopanem Rezerwacja On-line
Ocena internautów:
Typ obiektu: Willa
Miejscowość: Zakopane
Ulica: Cyrhla 17d
Ilość pokoi: --
Ceny: 30 zł - 100
Obsługa klientów w językach:
Polski Polski

Poinformuj właściciela, że ofertę znalazłeś na portalu
www.w-zakopane.pl


Operacja wykonana pomyślnie

Oblicz cenę noclegu- Willa u Heliosa 2


:   Termin niedostępny.

Rezerwacja za potwierdzeniem Po rezerwacji tego obiektu, właściciel obiektu musi potwierdzić dostępność terminu.

Nie trać czasu na telefony Wszystkie dane do obiektu otrzymasz od nas . Tak jest prościej. Formularz ma charakter informacyjny, a jego celem jest utworzenie dla państwa specjalnej oferty wraz z wstępnym obliczeniem kosztów. Prosimy o podanie poprawnego adresu email, aby możliwe było przesłanie jej do państwa. Rezygnacja z wstępnej rezerwacji jest całkowicie bezpłatna.

Ferie 2018  Cennik :   70zł. nocleg z dwoma posiłkami w pokojach 2osobowych  65zł nocleg z dwoma posiłkami w pokojach 3,4 osobowych  60zł. nocleg z dwoma posiłkami dzieci do lat 12 Dzieci do lat3 bezpłatnie( bez świadczeń )  40-30zł sam nocleg 25zł -35zł - nocleg w pokojach promocyjnych w zależności od ilości osób oraz długości pobytu - pokoje w drewnie /niskie na poddaszu/  Istnieje możliwość skorzystania z jednorazowych posiłków: Śniadanie 15zł ( Szwedzki stół ) Obiadokolacja 18zł *w pokojach 2osobowych zniżki dla dzieci nie są przewidziane *wyżywienie w  DW "U Heliosa" ZAPRASZAMY!!!

Oferujemy państwu noclegi:

Nasza baza noclegowa obejmuje również:


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę dodaj do schowka znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę usuń ze schowka znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.

UA-67733805-1