Wolne pokoje Zakopane « « Tanie Noclegi w Zakopanem »» Najlepsze noclegi z tych stron

Polityka Prywatnosci1.
Serwis internetowy w-zakopane.pl zapewnia ścisłe przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa dotyczących prywatności użytkowników
 i ochrony ich danych osobowych.

2.
Gromadzone dane osobowe obejmują wszelkie informacje udostępniane w procesie rejestracji i na dalszych etapach użytkowania Serwisu. Dodatkowo nasze serwery rejestrują informacje udostępniane przez przeglądarkę użytkownika w trakcie przeglądania stron internetowych. 

3.

W procesie doskonalenia Serwisu zbierane dane mogą być przekazywane również podmiotom współpracującym z Serwisem. Jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zarówno Serwis jak i osoby trzecie mogą przesyłać użytkownikom treści reklamowe i marketingowe w zakresie ich działalności.  

4. 
Pełne korzystanie z Serwisu możliwe jest po zalogowaniu i po wprowadzeniu odpowiedniego hasła zabezpieczającego przed możliwością uzyskania danych 
przez osoby trzecie.

5. 
Serwis nie odpowiada za zabezpieczenie danych osobowych samodzielnie udostępnianych przez użytkowników i dane te nie są objęte Polityką Prywatności.

6. 

Administratorem danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Jest portal w-zakopane.pl Wiktoria Kluś z siedzibą w Zakopanem    (34-500), ul. Stachonie 20b NIP: 736-152-26-40.

7. 
Każdy użytkownik, którego dane osobowe zostały udostępnione, ma prawo do ich przeglądania i aktualizowania.

8. 
Dla korespondencji użytkownika z Administratorem przeznaczony jest odrębny adres email
biuro@w-zakopane.pl, na który można przesyłać wszelkie informacje i uwagi.

9. 
Zabezpieczenie danych osobowych użytkowników Serwisu zagwarantowane jest bezpiecznym systemem ochrony danych stosowanym przez Administratora. 

 

Aktualności

Skoki narciarskie w Zakopanem 2018

Skoki narciarskie w Zakopanem 2018 Wyskocz na skoki w Zakopane na Wielką Krokiew z nami zarezerwujesz noclegi w pakiecie z biletem na trybuny.

czytaj więcej »

Ferie Zimowe 2018 Zakopane

Ferie Zimowe 2018 Zakopane Najlepsze ferie w Zakopanem Szukasz miejsca na ferie zimowe 2018? Zapraszamy do Zakopanego i Poronina. Oferujemy komfortowe noclegi. Zakopane to stolica zimowego odpoczynku i najciekawszych atrakcji turystycznych w tym regionie.

czytaj więcej »

Lodowy Zamek pod Wielką Krokwią oraz tor saneczkarski.

Lodowy Zamek pod Wielką Krokwią oraz tor saneczkarski. Pamiętacie rok 2016 w zimowej Stolicy Zakopane powstał największy na świecie śnieżny labirynt . Rok 2017-2018 Powstanie Największy Lodowy Tatrzański Zamek

czytaj więcej »

Ile kosztuje wstęp na impreze miejską w Zakopanem.

Ile kosztuje wstęp na impreze miejską w Zakopanem. SYLWESTER Z TVP2 Kto wystąpi "Sylwestrze z Dwójką" ? Pełna lista wykonawców

czytaj więcej »

Wpis do CEIDG

Wpis do CEIDG Ten obiekt posiada wpis do CEIDG - CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

czytaj więcej »

Zapraszamy na wypoczynek w Zakopane

Zapraszamy na wypoczynek w Zakopane Willa u Bzyka komfortowy ośrodek noclegowy większość pokoi posiada balkon z widokiem na Góry

czytaj więcej »

Posiadamy wolny pokój w Zakopanem

Posiadamy wolny pokój w Zakopanem Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do Zakopanego Posiadamy wolny pokój na Sylwestra !!!

czytaj więcej »

Jak spędzić Sylwestrową noc w Zakopanem ?

Jak spędzić Sylwestrową noc w Zakopanem ? Rok 2016 zakończyć można zabawą Sylwestrową na Równi Krupowej przy dźwiękach Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej,rytmy śródziemnomorskie.

czytaj więcej »Oferujemy państwu noclegi w:

Nasza baza noclegowa obejmuje również:Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę dodaj do schowka znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę usuń ze schowka znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.

UA-67733805-1